Γερμανός (2013-2014)

142 δημοσιεύσεις / 0 νέα
Τελευταία δημοσίευση
Γερμανός (2013-2014)

Καλησπέρα φίλοι Μπετσελλεράδες ! Ελπίζω να περνάτε ωραία το καλοκαιράκι σας ! Φέτος σε αυτό το θέμα του στοιχηματικού Φορουμ θα γράφω τα καλύτερα ημερήσια μπέτς ΜΟΝΟ απο Γερμανία. Κατα 90 % θα τα παίζω όπως θα τα δίνω και αυτό γιατί σκέφτομαι να διαχωρίσω τα μπέτ μου σε α) Γερμανία β) Όλα τα άλλα. Οπότε καταλαβαίνετε ότι πολλές φορές δεν γίνεται να τα παίζω όλα , θα ήταν παράλογο , χαζό και ολίγον "άρρωστο". Με αυτόν τον τρόπο θέλω να βοηθήσω όσους θέλουν να "χωρέσουν" την Γερμανία στο μπέτ τους και να τσιμπάνε μελετημένα σημεία με σκοπό εννοείται το "ταμείο". Θα ξεκινήσω από τις 26.07 εννοείται χαλαρά καθώς είμαι ακόμα σε διάθεση διακοπών , συν ότι η Γερμανία μόλις ξεκίνησε. Κατα βάση θα ασχοληθώ με 1η , 2η και 3η Γερμανίας και μόνο όταν υπάρχει κάτι άξιο προσοχής με Ρεγκιονάλλιγκα και Όμπερλιγκα. Καλή στοιχηματική χρονιά σε όποιον ξεκινάει.

Αρχική Κάβα : 20.000

1+4 ! (25-26-27.04.2014)

Αργές καλησπέρες η και καλημέρες αν θέλετε ! Έχει γίνει συνήθειο αυτό το ένα γκολ να μην προσθέτει στην κάβα μονάδες , η κάλυψη απαραίτητη πάντα για τους σωστούς παίχτες ! Αυτην την φορά ηταν η Γκρόιτερ Φιρτ που με γκολ στο 90' στέρησε ενα καλό ταμείο. Στα φρέσκα , οσο πάει και λιγοστεύουν οι επιλογές. Πολλά όβερ που κάνεις τα στραβά μάτια πλέον , λίγες ευκαιρίες σε σημεία.
Αναλυτικά :

A' Γερμανίας :

Χοφενχαιμ - Αιντραχτ : Η μία πιθανότητα που έχει η Χοφεν να διεκδικήσει ευρώπη έστω και με συνδυασμό αποτελεσμάτων είναι νικώντας την Αιντραχτ. Ακόμα και σαν ένα απλό ματς να το βλέπαμε θεωρώντας οτι δεν έχει πιθανότητες η Χοφεν να βγεί ευρώπη , ο άσσος είναι σωστός με βάση την απόδοση. Κρατάω άσσο στο 1.95 Χοφενχαιμ -0.5 (ασσιατικο) , είναι ακριβώς το ίδιο με απλή νίκη.

Χέρτα - Μπραουνσβαιγκ : Είναι ξεκάθαρα τα πράγματα σε αυτό το ματς , η Χέρτα έχει σφυρίξει λήξη και η Μπραουνσβάιγκ παίζει τα ρέστα της ! Στο 3.70 το διπλό το κρατάω. Μπραουνσβαιγκ -0.5.

Β' Γερμανίας :

Γκρόιτερ Φιρτ - Μοναχο 1860 : Περιμένω παιχνίδι με πολλά γκολ καθώς απο την μία η Φιρτ θα παίξει επιθετικά με απουσίες στην άμυνα και η Μοναχο πλέον παίζει χωρίς σκοπιμότητα. Αν ηταν Δεκεμβρης δεν θα το κρατούσα καθώς το 1.85 αρχικά υποχώρησε. 1.72 λοιπον οβερ2.5.

Παντερμπορν - Σεντχαουζεν : Ακριβώς μα ακριβώς η ίδια ανάλυση μου βγήκε και σε αυτό το ματς όπως με το Φιρτ - Μόναχο. Κρατάω το οβερ στο 1.72. Επίσης αν ηταν Δεκεμβρης δεν θα το έπαιζα πάλι το οβερ λόγο πτώσης απόδοσης.

Γ' Γερμανίας :

Ρεγκενσμπουρκ - Ελβερσμπεργκ : Μπορεί να με πλήγωσε το οβερ της την προηγουμενη αγωνιστική αλλα γίναν πολλά ωστε να μείνει αυτο το 0-0 της Κιλ με την Ρεγκεν. Το αγωνιστικό πλάνο δεν αλλάζει όμως , φουλ επίθεση ! Κρατάω το οβερ2,5 στο 2.00.

Χανσα - Λαιπτσικ : Συνεχίζει να έχει τεράστια προβλήματα στην μεσσαία γραμμή η Χανσα , βούτυρο στο ψωμί της Λαιπτσικ είναι αυτό καθώς έχει ταχύτατους ακραίους. Το οβερ2,5 στο 2.00

Το παιχνίδι μου :

Αρχική κάβα : 20.000
Τρέχων υπόλοιπο : 22.350

Moνό :
Χέρτα - Μπραουνσβαιγκ : Μπραουνσβαιγκ (-0.5 ΑΗ) (3.70)
50 μονάδες

Τριάδα :
Χοφενχαιμ - Αιντραχτ : Χοφενχαιμ (-0.5) ΑΗ (1.95)
Γκροιτερ Φιρτ - Μοναχο 1860 : over2,5(1.72)
Παντερμπορν - Σεντχαουζεν : over2,5(1.72)
Συνολική απόδοση τριάδας (5.77) x 95 μονάδες

Δυάδα :
Ρεγκενσμπουργκ - Ελβερσμπεργκ : over2,5(2.00)
Χανσα - Λαιπτσικ : over2,5(2.00)
Συνολική απόδοση δυάδας (4.00) x 95 μονάδες

Τριάδα + Δυάδα (23.08) x 10 μονάδες

Ανοιχτά μπέτς : 250 μονάδες
Νεο υπόλοιπο : 22.100

Καλή τύχη !

Ερώτηση στον ειδικό

Γερμανέ μου μια ερώτηση: Γιατί κατρακυλάει ο άσος της Ινγκολσταντ; Αγωνιστικά δεν υφίσταται, οπότε κάτι άλλο (πιθανώς παρασκηνιακό) θα παίζει.

Οταν το δεις το μήνυμα και βρεις κάτι πες μου.

.

1) Ακούστηκε οτι θα πάει με πολλές αλλαγές η Κολωνία..αλλα δεν τα πιστεύω αυτά μέχρι να δώ επίσημη 18αδα.

2) Η Ιγκολστατ με νίκη εξασφαλίζει παραμονή αλλά μπορέι να την εξασφαλίσει και με πιο αδύναμες ομάδες που ακολουθούν στο πρόγραμμα.

3) Σχέσεις δεν υπάρχουν.

Προσωπική μου άποψη , δεν έχει αξία να ασχοληθείς στοιχηματικά με αυτό το μάτς , ναι μεν κίνητρο η Ινγκολστατ αλλα με δυο πολύ σημαντικές απουσίες αλλα παίζεις με την καλύτερη ομάδα στην Β...Χωρίς να έχω κοιτάξει ακόμα , θα τσέκαρα το όβερ , θα το έδινα 50 - 50 , 1,9 - 1,9 ... αν υπάρχει πάνω απο 1.90 έχει αξία για μένα.

Καλή Ανάσταση ! (19-20/04/2014)

Καλημέρα , καλή Ανάσταση να ευχηθώ σε όλους ! Πάμε γρήγορα και απλά μόνο σε αυτά που κράτησα.

Α' Γερμανίας :

Φραιμπουργκ - Γκλαντμπαχ : Αρχικά ζύγισα πολύ καλά το ματς της Φραιμπουργκ με αυτο της Στουτγκάρδης , πάνω κάτω ίδιο κίνητρο έχουν οι γηπεδούχοι. Κατέληξα στο να αφήσω την Στουτγκάρδη λόγο απόδοσης , λόγο εικόνας αλλα και λόγο Σάλκε. Κρατάω την Φραίμπουργκ ζεστά γιατί και καλή μπάλα παίζει και βρίσκει απέναντι της την Γκλάντμπαχ που φανερά δεν πατάει καλά. 3.20 ο άσσος.

Β΄ Γερμανίας :

Παντερμπορν - Γκροιτερ Φιρτ : μάτς κορυφής , το πιο λογικό είναι να μην μπλέξει κανείς όμως δεν δέχομαι την Παντερμπορν αουτσαιντερ. Επίσης με τον τρόπο που αγωνίζονται οι δυό τους πολύ πιθανό και το όβερ2,5 το οποίο κρατάω. 1(2.60) και οβερ2,5(1.85)

Καρλσρουη - Ουνιον : παιχνίδι χωρίς σκοπιμότητα κανείς δεν κυνηγάει τίποτα , δεν νομίζω να θέλει ιδιαίτερη ανάλυση , κάτι αντίστοιχο που περιέγραψα χτες για το Σεντχαουζεν - Φορτουνα. Οβερ2.5 στο 1.95.

Γ΄ Γερμανίας :

Χολσταιν Κιελ - Ρεγκενσμπουργκ : Λείπουν και απο τις δύο ομάδες μεσοαμυντικοί πολύ σημαντικοί , σύν το ότι όλα τα ματς της Ρεγκενσμπουργκ γίνοτναι ροντέο τελευταία , όλα τα παραπάνω καθιστούν το οβερ2,5(2.05) , value.

Το παιχνίδι μου :

Τρέχων υπόλοιπο : 22.500

Δυάδα :
Φραιμπουργκ - Γκλαντμπαχ : 1ft(3.20)
Παντερμπορν - Γκροιτερ : 1ft(2.60)
Συνολική απόδοση δυάδας (8.32) x 75 μονάδες

Τριάδα με όβερ :
Καρλσρουη - Ουνιον : over2,5(1.95)
Παντερμπορν - Γκρόιτερ Φιρτ : over2,5(1.85)
Χολσταιν Κιλ - Ρεγκενσμπουργκ : over2,5(2.05)
Συνολική απόδοση τριάδας (7.39) x 75 μονάδες

Ανοιχτά μπέτς : 150 μονάδες
Νεο υπόλοιπο : 22.350

Καλή τύχη , καλά να περάσετε σε ότι και να κάνετε την Κυριακή και σιγά σιγα με το φαί :) :)

Αναμένοντας

Καλησπέρα , καλησπέρα που λέει και ο Θεοδωράκης ! Νομίζω αρκετοί μπήκατε μέσα στην οθόνη της τηλεόρασης/υπολογιστή σας με αυτά που χάθηκαν στο Φραιμπουργκ - Μπραουνσβαιγκ για το οβερ , μετά το 2-0 , δεν πειράζει έτσι είναι η μπάλα , ελπίζω τουλάχιστον να καλύψατε όσοι είχατε ατόφια την τριάδα. Κοντεύει μήνας τώρα που για ένα γκόλ δεν γράφει η κάβα για απίστευτη λεπτομέρεια , σημασία έχει όμως οτι βλέπουμε τις αξίες στις αποδόσεις πράγμα που αργά η γρήγορα θα μας δώσει άλλο ενα καλό ταμείο πρίν το τέλος. Πάμε στα φρέσκα. Σπαστή η αγωνιστική στην Γερμανία , έχει μερικά παιχνίδια Πέμπτη και τα άλλα το Σαββατοκύριακο. Κοιτούσα αρχικά τον άσσο της Αουε αλλά το άφησα βλέποντας χθές την Δυναμό να κάνει ένα πολύ καλό παιχνίδι , επίσης κοιτούσα το οβερ στο αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι της Σεντχάουζεν με την ομάδα μου την Φορτούνα , το αφήνω όμως και αυτό. Μείναν δύο οβεράκια , της Κοτμπους και της Αιντραχτ. Αποτελούν μια καλή δυάδα. Δεν θα παίξω όμως για λόγους διαχείρησης.

Τρέχων υπόλοιπο : 22.500

Τα λέμε την Πέμπτη με στήλη γύρω στο βραδάκι :)

Απο όλα..χωρίς..φαβορί ! (11-12-13.04.2014)

Καλησπέρα φίλοι Μπετσέλλερς ! Σιγά σιγά τελείωνουν τα πρωταθλήματα και όπως είναι φυσικό το στοιχηματικό ενδιαφέρον επικεντρώνεται σε ολο και πιο λίγα παιχνίδια, φάνηκε αυτο και το προηγούμενο ΣΚ. Τώρα κάτι υπάρχει , μπορεί να γίνει κάτι καλό.

Η αρχική διαλογή περιείχε τα εξής παιχνίδια : Οβεράκι υποψιασμένο στο Γκλαντμπαχ - Στουτγκαρδη , Οβεράκι στο Φραιμπουργκ - Μπραουνσβαιγκ και το ξερό Χ στο Μαινζ - Βέρντερ , αυτά απο την Μπουντεσλιγκα. Στην β΄ Γερμανίας σημειωμένος ο άσσος της Παουλι , το οβερ στο Ινγκολστατ - Παντερμπορν , το οβερ2,5-3,5 στο Φιρτ - Αουε , το κατάξερο Χ στο Φορτουνα - Ααλεν και το διπλό της Κότμπους. Τέλος στην Γ΄ Γερμανίας σημείωσα το Χ της Κικερς με την Ντουισμπουργκ , το οβερ στα παιχνίδια της Οσναμπρικ , Χανσα , Τσεμνιστερ και Ντορτμουντ ΙΙ.

Μετά απο μελέτη ρεπορταζ - απουσιών και κινήτρου έκοψα τα εξής , έξω το οβερ της Γκλάντμπαχ , έξω το Χ στο Μαινζ , έξω το οβερ της Ινγκολστατ , έξω το οβερακι της Φιρτ , έξω το οβερ της Τσεμνιστερ και της Ντορτμουντ ΙΙ.

Αναλυτικά αυτά που κράτησα :

Α΄ Γερμανίας :

Φραιμπουργκ - Μπραουνσβαιγκ : Αλλαγμένη προς το καλύτερο η Μπραουνσβαιγκ στο δεύτερο μισό του πρωταθλήματος. Ο λόγος είναι οτι έχει αρχίσει να βρίσκει δίχτυα για τα καλά. Η Φραίμπουργκ απο την άλλη πάει κλειστά στα εκτός έδρας και στην έδρα της απλώνει το παιχνίδι της. Σε ένα ματς κομβικό και για τους δύο αν μπεί γκολ νωρίς πιστεύω θα γίνει ροντέο. Με τα παραπάνω βρίσκω αξία στο οβερ2,5(1.95)

Β' Γερμανία :

Στ. Παουλι - Καιζερσλαουτερν : Ούτε οι ίδιοι δεν το πιστεύουν πια στην Κάιζερ , γκρίνια και δυσαρέσκεια επικρατεί. Όλοι στην αρχή της χρονιάς ονειρευόντουσαν την 1η θέση αλλα εν τέλει ούτε στα πλέι οφ ανόδου δεν βρίσκεται. Απο την άλλη η Πάουλι μετά το κακό ξεκίνημα κυνηγάει στα ίσα την άνοδο στα μεγάλα σαλόνια. Το μόνο που με έκανε να γκρινίαξω είναι η απουσία του πολύτιμου Μπάρτελς , παρόλα αυτά κρατάω τον άσσο στο 3.25 !

Φορτουνα - Ααλεν : Ισως το πιο αδιάφορο παιχνίδι της αγωνστικής , μοιάζουν τρομερά στον τρόπο παιχνιδιού , κρατάω το Χ για πολλούς λόγους. Χ στο 3.30.

Μποχουμ - Κότμπους : Η τελέυταία ζαριά της Κότμπους για κάτι καλό. Είχα πεί οτι αν σοβαρευτεί , με το υπάρχων ρόστερ δεν θα πέσει. Το πιστεύω ακόμα , μάτς που θα κρίνει τα πάντα αυτό με την Μπόχουμ. Στο 3.60 το διπλό , μέσα στην μία έδρα πάρα πολύ τρωτή. Αν οχι τώρα τότε...ποτέ !

Γ΄ Γερμανίας :

Στ.Κικερς - Ντουισμπουργκ : Είναι πανομοιότυπο παιχνίδι με το Φορτούνα - Αάλεν , δεν νομίζω να χρειάζεται να δικαιολογήσω πολλά. Χ στο 3.25.

Οσναμπρικ - Στουτγκαρντ ΙΙ : Με τις αμυντικές απουσίες της Στουτγκάρδης και χωρίς το άγχος της η Οσναμπρικ που πλέον δεν κυνηγάει τίποτα , το όβερ2,5 στο 2.10 είναι υπερβολικό και το κρατάω ζεστά.

Χάνσα - Πρέουσεν : Κοιτάω πώς πήγαν στα τελευταία μάτς , πόσες φάσεις έκανα μπροστά στην αντίπαλη εστία και γενικά πώς παίζουν....λέω εντάξει 1.75 το όβερ και πολύ είναι...κοιτάω αποδόσεις και βλέπω 2.25 :) :) . Το κρατάω και ας έρθει 0-0.

Επιστροφές απο προηγουμενο ΣΚ : 192
Τρέχων νέο υπόλοιπο : 22.792

Δυάδα :
Πάουλι - Κάιζερσλαουτερν : 1ft(3.25)
Μπόχουμ - Κότμπους : 2ft(3.60)
Συνολική απόδοση δυάδας (11.7) x 90 μονάδες

Δυάδα :
Φορτούνα - Ααλεν : Xft(3.30)
Στουτγκάρτερ Κικερς - Ντουισμπουργκ : Xft(3.25)
Συνολική απόδοση δυάδας (10.72) x 110 μονάδες

Τριάδα όβερ :
Φράιμπουργκ - Μπραουνσβάιγκ : over2,5(1.95)
Οσναμπρίκ - Στουτ ΙΙ : over2,5(2.10)
Χανσα - Μουνστερ : over2,5(2.25)
Συνολική απόδοση τριάδας (9.21) x 73 μονάδες

Φαν μπετ :
Γκλάντμπαχ - Στουτγκάρδη : 2ht/1ft(21.00)
Φιρτ - Αουε : 2ht/1ft(21.00)
Μονά απο μονάδες 8 μονάδες
Δυάδα απο μονάδες 3 μονάδες
Συνολο 19 μονάδες

Ανοιχτά μπέτς : 292 μονάδες
Νέο υπόλοιπο : 22.500

Καλή τύχη !

Εγω επειδη ειμαι κοτα επαιξα

Εγω επειδη ειμαι κοτα επαιξα γκροιτερ και γκλαντμπαχ να βρισκονται πισω στο σκορ και να νικησουν(εχω καει απο τα ημιχρονα/τελικα) και 75% ειμαστε εκει.:p Kαλη εμπνευση παντως! Μπραβο!

διορθωση

40 μοναδεςς στην φραιμπουργκ

Μυρισε καλοκαιράκι ! (04-05-06.04.2014)

Καλησπέρα , καλό μήνα και απο την στήλη στο φόρουμ , μύρισε καλοκαίρι , ήδη τρομερή ζέστη πού μυαλό για στοίχημα , βοηθάει και το πρόγραμμα στην Γερμανία για να γίνει η πρώτη βουτιά στην θάλασσα.

Η αρχική μου διαλογή είναι όσο φτωχή με την τελική ! Αμβούργο 1+οβερ2,5 , Φραιμπουργκ 2 , Αιντραχτ οβερ2,5 , Χοφενχαιμ 2+οβερ2,5 , Κοτμπους 1+ οβερ2,5 , Ντουισμπουργκ οβερ2,5 , Χαλεσερ οβερ2,5 , Λαιπτσικ οβερ2,5.

Έκοψα το οβερ στο Αμβουργο , μικρούλη για μένα , άφησα την Χοφενχαιμ , στο 3 δεχομουν να παιξω , στο 2.70 οχι. Έξω και η κοτμπους , οι οποιες σχεσεις δεν μετράνε σε ενα κρίσιμο ματς επιβίωσης και για τις δυο , επίσης και το οβερ κόβεται λόγο κρισιμότητας του ματς (αν και βαθύτατα πιστεύω η ομαδα της Μέρκελ θα κερδίσει.....). Έξω και το οβερ της Ντουισμπουργκ. Τι έμειναν ? μετρημένα κουκιά.

Α΄ Γερμανίας :

Αμβούργο - Λεβερκουζεν : Δεν μπορώ να παραβλέψω με τίποτα την σοβαρότητα των τελευταίων εντός έδρας ματς του Αμβούργου. Δεν είναι δα και μια τρελή ευκαιρία η απόδοση , σχετικά fair ! Η Λεβερκουζεν αλλού πατάει και αλλού βρίσκεται τελευταία , άλλη η ανάγκη νίκης για παραμονή και άλλη η ανάγκη νίκης για ευρώπη. Ασσος στο 3.20.

Στουτγκαρδη - Φραιμπουργκ : 4.20 ? Αλήθεια ? Κάτω απο 25 % πιθανότητα νίκης στην Φραιμπουργκ ? Ε όχι ...δεν το δέχομαι ! Στα μάτια μου το διπλό είναι για 3.00 ! Προφανής η αξία στο διπλό το κρατάω ζεστά !

Αιντραχτ - Μαινζ : Οβερ σε καλή απόδοση , ομάδες που σκοράρουν , η Αιντραχτ στην έδρα της το δέχεται το γκολ εύκολα. Το κρατάω σε αποδόσεις 50 - 50.

Γ' Γερμανίας :

Χάλεσερ - Χανσα : Περιμένω παιχνίδι χωρίς σκοπιμότητες , με προβλήματα στην άμυνα εκατέρωθεν. Το οβερ στο 2.12 μου μοιάζει απλά υπερβολικό !

Λάιπτσικ - Τσεμνιτσερ : Άλλο ένα ματς που περιμένω σκορ και θέαμα. Το οβερ επίσης στο υπερβολικότατο 2.15.

Το παιχνίδι μου:

Επιστροφές απο το προηγουμενο ΣΚ : 300
Νεο υπόλοιπο : 22.800

Μονά - Δυάδα :
Αμβουργο - Λεβερκουζεν : 1ft(3.20)
Στουτγκαρδη - Φραιμπουργκ : 2ft(4.20)
Στο Αμβουργο 60 μονάδες
Στην Φραιμπουργκ 50 μονάδες
Στην δυάδα (13.44) x 25 μονάδες

Τριάδα :
Αιντραχτ - Μαινζ : over2.5(1.90)
Χαλεσερ - Χανσα : over2,5(2.12)
Ρεντ Μπουλ Λαιπτσικ - Τσεμνιτσερ : over2,5(2.15)
Συνολική απόδοση τριάδας (8.66) x 75 μονάδες

Ανοιχτά μπέτς : 200 μονάδες
Νέο υπόλοιπο : 22.600

Καλή τύχη !

παιχτούρι γερμανέ...

Τώρα κατάφερα να βρεθώ στο pc για να γράψω!!Μετά τν επιστροφή της Βασιλεία είχα 23,8 μονάδες...και λέω είναι το ΣΚ του Γερμανού αυτο
-Εφυγαν με 1,8 τα οβεράκια σου
-Αμβούργο @ 3.30 Χ 3 μονάδες μονό
Φράιμπουργκ @ 4.20 Χ 2 μονάδες μονό
Χ 2 η Δυάδα
Σύνολο: 7,8

Υ.Γ:Ξεκινησες γερά παιχτούρι, πρώτη επιστροφή 9.90...καλό ΣΚ καλά να περνάμε!!

Γερμανέ

Νομίζω ότι και το διπλό της καλής Βόλφσμπουργκ που κυνηγάει CL στην κουρασμένη και όχι αξιόπιστη Ντόρτμουντ εντός..στο 6.5ο έχει αξία

Oτι νομιζεις..παντως..

το "καλη" Βολφσμπουργκ βγαινει μονο απο το πινακακι των 4 τελευταιων , δεν ειναι καλη στα τελευταια περισσοτερο τυχερη θα την ελεγα , δεν παιζει καλα. Αν σου κανει το 6.50 παντως ριξε το , η ντορτμουντ ειναι οσα φαμε οσα βαλουμε :) απλα το αφηνω για τον ιδιο λογο που δεν κοιταω και Αουγσμπουργκ...αποδοση , ειχα 7.50 + την Γκλαντμπαχ μεσα στην ΝΤορτμουντ και εχω την Βολφς στο 6.50...επισης ειχα Μαινζ στο 11...και εχω Αουγκς στο 7.50 ! Που για μενα αν οχι ισαξιες ομαδες ισως λιγο καλυτερες :)

Απο όλα για να κλείσει καλά ο μήνας (28.29.30-03-2014)

Καλησπέρα , καλησπέρα ! Αφήνω τα μεσοβδόμαδα πίσω αν και περίμενα καλύτερη εμφάνιση απο την Φραιμπουργκ , πάντως όπως ήταν η αποδοσης , 100 φορές να γινόταν το παιχνίδι , 100 φορές θα έπαιζα διπλό. Στα φρέσκα , οι αρχικές μου σημειώσεις είχαν τα εξής , διπλό Χέρτα , οβερ Μαινζ και οβερ Φραιμπουργκ απο Α΄Γερμανίας , Ντυσελντορφ Χ , Σεντχαουζεν διπλό , Καρλσρουη Χ , Παντερμπορν διπλό και οβερ , και διπλό Ααλεν απο Β΄Γερμανίας. Απο Γ΄ κράτησα Σααρμπρικεν 1 και οβερ στο Ουντερχαχινγκ.

Μετά απο την δεύτερη διαλογή αφήνω έξω απο την κατηγορία των οβερ αυτο της Γ' Γερμανίας (Ουντερχαχινγκ) και το οβερ της Φραιμπουργκ , παιχνίδι κόλαση που μπορεί να πάει παντού ακόμα και να μείνει στο 0-0. Αφήνω έξω για όσους με ξέρουν τα Χ της Ντυσελντορφ και της Καρλσρουης αν και τα πιστέυω πάρα πολύ.

Ανάλυση αυτών που κράτησα :

Α΄ Γερμανίας :

Σάλκε - Χέρτα : Απο την μία είναι καθαρά έμπνευση το σημείο απο την άλλη αν πιαστείς απο τις απουσίες (λείπει όλη η άμυνα της) και την μικρή κούραση που μπορεί να βγάλει η Σάλκε ίσως μπορείς να πειστείς. Λίγη σωστή άμυνα να παίξει η Χέρτα και αν εκμεταλευτεί τις 3-4 ευκαιρίες που θα κάνει τότε πιστεύω μπορεί να αποδράσει με το διπλό απο το Γκενζελκίρχεν. Διπλό στο 4.50 !

Μάινζ - Αουγκσμπουργκ : Δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ με το μάτς , όμως το 2.00 που είδα στο οβερ2,5 μου φάνηκε αρκετά καλό με αρκετή παικτική αξία αν αναλογιστεί κανείς οτι το γκολ το έχουν πανέυκολα και οι δυο τους. Οβερ2,5 στο 2.00 λοιπόν.

Β' Γερμανίας :

Δυναμό Δρέσδης - Σεντχάουζεν : Η απόδοση του διπλού είναι όσο υπερβολική ήταν η απόδοση του διπλού στο Μποχουμ - Σεντχαουζεν , τοτε το επισήμανα και δεν το παιξα , τώρα το κρατάω. Το μόνο που με φοβίζει έιναι οι καλές εμφανίσεις τελευταία της Δυναμό , αλλα και πάλι το διπλό είναι μάξιμουμ για 3.00 στα δικά μου μάτια. Βρίσκω αξία και το κρατάω. Διπλό στο 4.00.

ΦΣΒ - Παντερμπορν : Δυο πράγματα κρατάω απο το ματς , το όβερ για τους προφανής λόγους και το διπλό που είναι αουτσαίντερ. Όλοι μιλούνε οτι δεν θα αντέξει η Παντερμπορν στο κυνηγι της ανόδου , εγώ όμως βλέπω άλλα πράγματα στον αγωνιστικό χώρο και σίγουρα δεν βλέπω φαβορί την ΦΣΒ. Οβερ2,5 στο 1.95 και διπλό στο 2.60.

Μπιλεφελντ - Ααλεν : Την κάτω βόλτα έχει πάρει η Αρμίνια και όσο και να θεωρώ κακή ομάδα την Ααλεν το 3.60 είναι υπερβολικότατο στο διπλό.

Γ' Γερμανίας :

Σααρμπρίκεν - Ντουισμπουργκ : Στηρίζω για τελευταία φορά φέτος της Σάαρμπρικεν , αν δεν καταφέρει να νικήσει την αδιάφορη Ντουισμπουργκ τότε σηκώνω τα χέρια ψηλά. Ο λόγος που την κρατάω είναι αφενός το 2.75 , αουτσαιντερ στην έδρα της και αφετέρου οι δύο πολύ καλές εμφανίσεις με Νταρμστατ και Χανσα. Ασσος στο 2.75.

Βλέπετε οτι για αυτό το ΣΚ αλλάζω λίγο πλεύση ποντάροντας δύο ομάδες που θεωρώ κακές στον τρόπο παιχνιδιού τους (Σεντχαουζεν - Ααλεν) και επίσης δίνω άλλη μία ευκαιρία στην Σάαρμπρικεν. Στόχος είναι να μπώ στον Απρίλη με 23.000 μονάδες , να φύγει ο Μάρτης που παραδοσιακά είναι κακός.

Το παιχνίδι μου θα είναι το εξής :

Τρέχων υπόλοιπο : 22.800

Δυάδα οβερ :
Mainz - Augsburg : over2,5(2.00)
FSV - Paderborn : over2,5(1.95)
Συνολική απόδοση δυάδας (3,9) x 77 μονάδες

Δυάδα :
Saarbrucken - MSV Duisburg : 1ft(2.75)
FSV - Paderborn : 2ft(2.60)
Απόδοση δυάδας (7.15) x 70 μονάδες

Πατέντ (1-2-3 σύστημα)
Schalke - Hertha : 2ft(4.50)
D.Dresden - Sendhausen : 2ft(4.00)
A.Bielefeld - Aalen : 2ft(3.60)
Στην Χέρτα 28 , Στην Σεντχαουζεν 32 , Στην Ααλεν 38
Στις δυάδες απο 15
Στην τριάδα 10 μονάδες
Σύνολο 153 μονάδες

Ανοιχτά μπετ : 300 μονάδες
Νέο υπόλοιπο : 22.500

Y.Γ. Η δυάδα όβερ μου δίνει όλο το μπετ του ΣΚ πίσω , η δυάδα με τα σημεία θα μου δώσει τον στόχο που έχω βάλει , το πατέντ είναι το μπόνους , ότι έρθει μου δίνει 50 % του μπετ πίσω !

Καλή τύχη !

Καρλσρούη

Φίλε Γερμανέ μπορείς να μου εξηγήσεις γιατί η Καρλσρούη είναι στο 3.75;

!

Ιδεα δεν εχω ! το βλεπω παντως ως ενα "καταστροφικο" Χ οπως την Φορτουνα σημερα...! αλλα ετσι οπως παει αποκταει παικτικη αξια η Καρλσρουη...! Συμβουλη μου μην μπλεξεις και ας ερθει :)

Είπα μήπως υπάρχει κάτι που

Είπα μήπως υπάρχει κάτι που δεν γνωρίζω και δεν φαίνεται από τα πινακάκια γιατί σκάλωσα άσχημα με το 3.75 στον άσσο και το 2.00 στο διπλό. Σ' ευχαριστώ πολύ!

Καιζερσλάουτερν...

Και τώρα καταλαβαίνετε γιατί...βιάστηκα να ποντάρω το διπλό από Πέμπτη απόγευμα στο 2,20 στην καλή μου δυάδα με Ατλέτικο Μαδρίτης, η οποία παρεπιπτώντος από 2,40 πήγε στο 2,30.

Δεν ξέρω τι θα γίνει - δεν μπορώ να το ξέρω βέβαια - αλλά ξέρω σίγουρα ότι εκ των πραγμάτων πρόλαβα καταστάσεις...

Indeed

Σαφως , τώρα έχει χαθεί η αξία για όσους πάνε με Καιζερ ! Απλα εγώ εντελώς ποδοσφαιρικά δεν μπορώ να πάω με Καιζερ , είχε τόσες ευκαιρίες να κάνει καλές νίκες , τώρα είναι ενα ματς δύσκολο , do or die , ειδικά μετά το Χ της Φιρτ. Δεν με πείθει η ρημάδα καθόλου , κακό ποδόσφαιρο για τέτοιο ρόστερ , επιμένω για ένα καταστροφικό Χ πάντως. Αλλα για αυτούς που την προλάβαν πανω απο 2.20 , ευχές για να την πληρωθούν.

1+3 ! (25.26-03-2014)

Καλησπέρα ! Κακή χημεία έκανα απο ότι έδειξε το ΣΚ , οτι άφησα πέρασε (Σεντχαουζεν , Χοφενχαιμ) , no worries παντως τα έκοψα για κάποιους λόγους που εν τέλη αποδείχτηκαν λάθος ! Στα φρέσκα είχα σημειώσει αρχικά Μπόχουμ και Δρέσδη αλλα τις άφησα. Κράτησα μόνο ένα σημείο και μάλιστα το πιστέυω πάρα πολύ , το διπλό της Φραιμπουργκ. Λόγω χρόνου δεν θα μπώ σε ανάλυση για πρώτη φορά φέτος απλά να τονίσω οτι θα λείπουν πολλά βασικά γρανάζια στο Αμβουργο , ένα απο αυτά είναι και ο Κοχάνογλου. Επιπλέον θα πάω και σε μία χαλαρή δυάδα με όβερ.

Τρέχων υπόλοιπο : 23.000

Μονό αποδεκτό :
Αμβουργο - Φραιμπουργκ : 2ft(3.40)
150 μονάδες

Τριάδα :
Νυρεμβέργη - Στουτγκαρδη : over3,5(2.75)
Παντερμπρον - Παουλι : οver3,5(3.20)
Συνολική απόδοση δυάδας (8.8) x 50 μονάδες

Ανοιχτά μπετς : 200 Μονάδες
Νεο υπόλοιπο : 22.800

Καλή τυχη !

Μοιάζει καλό το πρόγραμμα...(21.22.23-03-2014)

Καλησπέρα ! Μετά την αρχική διαλογή , κατέληξα στα παιχνίδια που έκρινα οτι μου κάνουν περισσότερο.

Κόπηκε το Αννόβερο , άλλο το 6 που είδα Τρίτη πρωί και άλλο το 5 ! Αφήνω έξω και την Χόφενχαιμ στο 4.50 λόγο αφερεγγυότητας , νικάς 2-0 στο ντέρμπυ και τρώς 4 στο τελευταίο 20 λεπτο ?? Επίσης πετάω έξω Αουγκσμπουργκ λόγο απόδοσης , άλλο το 3.75 που θεωρούσα οτι έχει αξία και άλλο το 3.30 που απλά είναι δίκαιο. Απο Β' Γερμανίας έκοψα μόνο την Σεντχαουζεν , δεν με πείθει καθόλου σαν ομάδα.

Ανάλυση αυτών που κράτησα :

Α΄ Γερμανίας :

Στουτγκάρδη - Αμβούργο : Το Αμβούργο ήταν πάρα πολύ καλό στο ματς με την Νυρεμβέργη , τρομερή ένεση ηθικού και με έναν Κοχάνογλου για φίλημα , έχασε σορεία ευκαιριών , το σκόρ θα μπορούσε να είναι έυκολα 7-1. Η Στουτγκάρδη πάλι απογοητευτική και θα έχει και την απουσία του ηγέτη Χάρνικ. Νομίζω το 3.60 είναι υπερβολικότατο για την κρισιμότητα του ματς. Τι θέλω απο το ματς ? να κάνει το 1/3 απο τις ευκαιρίες που έκανε με Νυρεμβέργη το Αμβούργο και να βάλει 2 γκολ , δεν χάνει αν το κάνει αυτό. Κρατάω λοιπόν διπλό στο 3.60 !

Μαινζ - Μπαγερν Μοναχου : Τα βάζω με το θηρίο , πάω να σπάσω αητητο 50 αγώνων , ξέρω οτι μπορεί να φάω 5. Ανάλυση δεν θέλει παραπάνω , απλώς πιστεύω οτι η Μαινζ αυτήν την στιγμή είναι η δεύτερη πιο σοβαρή , πιο φορμαρισμένη ομάδα στην Γερμανία , θεωρώ οτι είναι η μόνη αυτην την στιγμή που μπορεί να νικήσει το θηρίο. Ξενέρωσα λίγο γιατί το 13 πήγε στο 10 αλλα οκ και πάλι μου κάνει.

Β' Γερμανίας :

Σεντ Παουλι - Ινγκολστατ : Αρχικά να πώ οτι έχει πολύ Χ το παιχνίδι αλλά θα πάω με το διπλό της Ινγκολ , της πάει το παιχνίδι του περιμένω και χτυπάω με αντεπιθέσεις και στημένα. Έχει και δυο καλές απουσίες η Παουλι επομένως ναι το 3.50 του διπλού μου κάνει.

Μοναχο 1860 - Κάιζερ : Έχει βρεί ψυχολογία η Μόναχο , φαίνεται και στον αγωνιστικό χώρο αυτό. Το πρόβλημα σκοραρισματος φαίνεται να το έχει ξεπεράσει και έχει μπροστά της ένα μεγάλο ματς με την Καιζερ. Η Κάιζερ βολοδέρνει εδώ και καιρό καθόλου σοβαρή για μία ομάδα που θέλει άνοδο. Ο άσσος στο 3.60 μου κάνει.

Ουνιον - Παντερμπορν : Ομάδες που σκοράρουν με ευκολία , σαφώς είναι δύσκολο ματς μπορεί να κολήσει στο 1-1 αλλά με δεδομένο οτι και οι δύο θα έχουν απουσία στην άμυνα , το οβερ2,5 στο 1.95 μου κάνει.

Καρλσρούη - Αουε : Έχει μία άνεση η Αουε 5 βαθμών και η Καρλσρουη είναι υποχρεωμένη να ανοιχτεί αν θέλει να καθαρίσει απο νωρίς το παιχνίδι , αυτό σε συνδυασμό οτι βρίσκει δίχτυα και η Αουε το οβερ2,5 στο 2.00 μου φαίνεται μεγάλο.

Γ΄ Γερμανίας :

Νταρμστατ - Σααρμπρίκεν : Βούτυρο στο ψωμί της Νταρμσταντ το ότι η Σααρμπρίκεν πρέπει να ανοιχτεί για να κυνηγήσει το αποτέλεσμα. Το οβερ2,5 στο 2.15.

Τρέχων υπόλοιπο : 23.344

Μονό αποδεκτό :
Mainz - B.Munchen : 1 Draw no bet (9.00) x 44 μονάδες

Τρίξξι (2-3 σύστημα) :
Στουτγκάρδη - Αμβουργο : 2ft(3.60)
Σεντ Παουλι - Ινγκολστατ : 2ft(3.50)
Mοναχο1860 - Καιζερσλαουτερν : 1ft(3.60)
Στις δυάδες 40 μονάδες
Στην τριάδα 15 μονάδες
Σύνολο 135 μονάδες

Τριάδα :
Ουνιόν - Παντερμπορν : over2,5(1.95)
Νταρμστατ - Σααρμπρικεν : over2.5(2.15)
Καρλσρουη - Αουε : over2,5(2.00)
Συνολική απόδοση τριάδας (8.39) x 65 μονάδες

Ανοιχτά μπέτς : 244 μονάδες
Νέο υπόλοιπο : 23.100

Καλή τύχη !

UPDATE !

Hannover - B.Dortmund : 1ft(5.50) 100 μονάδες !

Νεο υπολοιπο : 23.000

ελήφθη Over

Δεν τα κατάφερα χτές να πάρω 4η σερί μέρα επιστροφές κ ακολουθώ Τζέρμαν Οβερ δαγκωτό!!!Σε αποδόσεις Ουνιον 1,90/ Νταρμσταντ 2,10/ Αουε 2,00 με 1,5 μονάδα!!
Νεο υπόλοιπο:80 μοναδούλες!!
Viel Glück αν το έβγαλε καλά το τρανσλέιτ!!

Αρχική διαλογή για ΣΚ και κολητή μεσοβδόμαδη αγωνιστική.

Καλησπέρα σας ! Για να γλυτώσω λίγο γράψιμο την Πέμπτη , θα μοιραστώ σε ξεχωριστώ κείμενο τις αρχικές μου σκέψεις για το Σαββατοκύριακο και μία πρώτη ματιά για την μεσοβδόμαδη αγωνιστική.

Α' Γερμανίας :

Με μια πρώτη ματιά μου άρεσε απο τα πολύ μεγάλα η Μαίνζ , λέω να δοκιμάσω να σπάσω το αήττητο της Μπαγερν (τρέλα πουλάω αλλα οκ) , το 13.00 αρχικό στον άσσο έχει γίνει 11.00 , μιά χαρά μου κάνει ακόμα. Επίσης σκέψη είναι και το Αννόβερο όσο είναι πάνω απο 5.00 , άνοιξε στο 6 και είναι πλεόν στο 5.25 , η Ντόρτμουντ έχει το σούπερ ντέρμπυ μπροστά της , αυτό με την Σάλκε. Κράτησα και το Αμβούργο , έκανε πολύ καλή εμφάνιση με Νυρεμβέργη και το κρατάω στο 3.60 στην έδρα της πολύ κακής Στουτγκάρδης. Άξιο προσοχής και το διπλό της αούγκσμπουργκ που όμως το μαζέψαν οι μπουκ απο 3.75 στο 3.30 πλέον και το διπλό της Χόφενχαιμ στο 4.33 με την Λεβερκούζεν.

Αν κοιτάξουμε πιό μακρυά στο μεσοβδόμαδο κουπόνι , έχω ήδη σημειώσει δύο καλά όβερ2,5 , στο Αιντραχτ - Γκλαντμπαχ και στο Αμβουργο - Φραιμπουργκ. Απο σημεία δεν μπορώ ακόμα να έχω εικόνα , θα εξαρτηθούν πολλά απο τα αποτελέσματα το ΣΚ , ας πούμε αν χάσει η Ντορτμουντ δεν θα ακουμπήσω το 5.50 της Σαλκε , αν νικήσει εν τέλη το Αμβουργο δεν θα αγγίξω Φραιμπουργκ στο 3.40 , ας περάσει το ΣΚ και βλέπουμε , πάντως μια βάση υπάρχει για το πώς θα κινηθώ.

Β' Γερμανίας :

Αρχικά σημείωσα δυο πολύ καλά όβερ2,5 , αυτό της Ουνιον με την Παντερμπορν στο 1.95 και αυτο της Καρλσρουης με την Αουε στο 2.00. Απο κεί και πέρα κράτησα δύο σημεία , το διπλό της Ινγκολστατ με την Σεν Παουλι , στο 3.50 και τον άσσο της Μοναχο 1860 με την Καιζερ στο 3.60. Σκέψεις ακόμα γίνονται για κόντρα της Μπόχουμ με την Σεντχάουζεν , είναι υπερβολικό το 4.20 αλλά δεν πείθει και η Σεντχάουζεν.

Στα μεσοβδόμαδα θα γίνει τεράστια κουβέντα καθώς λογικά το 90 % του μπετ θα είναι απο Β Γερμανίας. Απλή ματιά στο διπλό της Δυναμό (3.30) , της Μποχουμ (3.60) , της ΦΣΒ (3.30) και ίσως τον άσσο της Κοτμπους αν δοθεί πάνω απο 2.50. Πολύ νωρίς βέβαια ακόμα , έχουμε ολόκληρο ΣΚ μπροστά μας.

Γ' Γερμανίας :

Δεν ψήθηκα σχεδόν για τίποτα , κακό πρόγραμμα , ένα μόνο κράτησα πάρα πολυ ζεστά , Νταρμσταντ - Σααρμπρικεν , οβερ2,5 στο 2.15 ! Αν προκύψει κάτι επιπλέον θα αναφερθεί.

Αυτά εν συντομία , αναμονή για ρεπορτάζ πλέον και...χημεία !

Προηγούμενο υπόλοιπο : 22.760
Επιστροφές απο 15.03 : 584 μονάδες
Νεο υπόλοιπο : 23.344

Aufwiederschreiben !

Μπραβο απο τωρα μεγαλε

Μπραβο απο τωρα μεγαλε γερμανε :)

Σεβασμός στον φιλοξενούμενο...(14-15-16.03.2014)

Καλησπέρα ! Δεύτερο Σαββατοκύριακο που η τύχη μας γυρνάει επιδεικτικά την πλάτη , γκολ κατα στο 90' , χαμένο πέναλτυ στο 10' ! Το βασικό είναι να ξεκολλάς , να καθαρίζεις το μυαλό σου και να προχωράς. Για το ερχόμενο ΣΚ στην Γερμανία η αρχική μου διαλογή ήταν η εξής : Χοφενχαιμ - Μαινζ 2(3.3) και αντερ2,5(2.35) , Βερντερ - Στουτγκαρδη αντερ2,5(2.10) , Χερτα - Αννοβερο 2(4.33) και οβερ2,5(1.95) , Αμβουργο - Νυρεμβεργη 2(3.4) , Ααλεν - Μποχουμ 2(3.50) , Ινγκολστατ - ΦΣΒ 2(3.50) , Φιρτ - Ουνιον 2(3.80).

Κόπηκαν τα εξής , Χοφενχαιμ - Μαινζ , ντέρμπυ στο οποίο εν τέλει δεν θα βάλω το χεράκι μου για να μην βγάλω το ματάκι μου , όμαδα που δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει η Χοφενχαιμ , θα σκυλιάσει να κόψει βαθμούς στην γειτονική Μαινζ , οπότε όσο εύκολα μπορεί να σε εκθέσει σε κάποιο σημείο άλλο τόσο και στο σύνολο των γκολ. Βερντερ - Στουτγκαρδη , εξάποντο ματς , σωστά μοιρασμένο το σετ , το μάτι μου έπεσε κατευθείαν στο αντερ2,5 αλλα τελικά δεν θα μπλέξω. Αφήνω έξω και την Μποχουμ λόγο της κακιστης εικόνας της στο παιχνίδι με την Γκρόιτερ , θα σεβαστώ την Ααλεν στην έδρα της άσχετα αν την θεωρώ κακή ομάδα. Αφήνω έξω και την Ουνιον άσχετα αν η απόδοση με τσιγκλαει , πάνω απο 20 τελικές είχε με ινγκολστατ , δείχνει να επανέρχεται μετά την κοιλία που έκανε , εκτός αυτού η Ουνιον χάνεται στα μεγάλα παιχνίδια.

Αναλυτικά τι κράτησα.

Α' Γερμανίας :

Χερτα - Αννοβερο : Η Χέρτα πως πήρε τον βαθμό απο την Μαινζ ουτε η ίδια ξέρει με μεσο ορο τελικών προσπαθειών στο 4 , κάνοντας 2 κατάφερε να πάρει το 1-1 , το ίδιο κακή με Φραίμπουργκ. Αντίθετα το Αννόβερο ήταν πάρα πολύ καλό με την Λεβερ και αδικείται απο το αποτέλεσμα. Αν καταφέρει και κρατήσει την Χέρτα στο 0 έως 1 γκόλ τότε αυτόματα πιστεύω πως θα φύγει με τους 3 βαθμούς απο το Βερολίνο. Με βάση τα παραπάνω το 4.33 έχει αξία , για μένα υπέρ ειναι οτι δεν παίζει ο Ντιουφ , ήταν στα 3 τελευταία ο χειρότερος παίχτης του Αννοβερου. Διπλό στο 4.33 λοιπόν.

Αμβούργο - Νυρεμβέργη : Εξάποντο με παικτική αξία , το Αμβούργο θα έχει μερικές σημαντικές ελλείψεις , κυριότερη αυτή του Λασονγκα και απο την άλλη είναι αναγκασμένο να επιτεθεί αφήνοντας κενά στην ήδη τρύπια άμυνα του. Η Νυρεμβέργη απο την άλλη θα έχει μια σημαντική έλλειψη , αυτή του Νιλσον άλλα έχει μάθει να ζεί απο τις απουσίες της. Γενικά επικρατεί μια τάση εκδίκησης απο την Νυρεμβέργη μετά την 5αρα του πρώτου γύρου. Το διπλό στο 3.40.

Β' Γερμανίας :

Ινγκολστατ - ΦΣΒ : Η Ινγκολστατ αδικείθηκε στο παιχνίδι με την Ουνιον , η συνολική της εικόνας όμως δεν ηταν και τρομερή καθώς η Ουνιον της έκανε κάπου στις 20 τελικές. Αντίθετα η ΦΣΒ , έδειξε δοντάκια με την Γκροιτερ και πραγματικά μηδένισε την Παουλι στο τελευταίο , μια απο τις καλύτερες εκτός έδρας ομάδες. Το μόνο που με χάλασε ηταν η απουσία του Καπλάνι για την ΦΣΒ , όλα τα άλλα είναι ιδανικά. Στο 3.60 το διπλό.

Το παιχνίδι μου :

Τρέχων υπόλοιπο : 22.900

Τρίξξι (2-3 σύστημα) :
Ινγκολστατ - ΦΣΒ : 2ft(3.60)
Χέρτα - Αννοβερο : 2ft(4.33)
Αμβουργο - Νυρεμβέργη : 2ft(3.40)
Στην μικρή δυάδα (Ινγκο - Αμβουργο) 50 μονάδες
Στις υπόλοιπες δυάδες 37,5 μονάδες
Στην τριάδα 15 μονάδες
Σύνολο 140 μονάδες

Ανοιχτά μπετ : 140 μονάδες
Νεο υπόλοιπο : 22.760

Καλή τύχη !

ωραιος!!!

μπραβο φιλε τζερμαν!!!!

λογω της ειδικευσης σου θα

λογω της ειδικευσης σου θα ηθελα να μου πεις την αποψη σου για κολωνια σημερα! ευχαριστω εκ των προτερων

χεχε

Βαζεις μια πιτσα κατα τις 8.30 στον φουρνο , αγοραζεις και μια κοκακολα την βαζεις να παγωσει καλα και κατα τις 9.15 τα βαζεις μπροστα σου , ανοιγεις το ματς και το βλεπεις :) :) :) Δεν ειναι για μπετ τετοια παιχνιδια , μονο για τηλεθεαση :D 1-1 το βλεπω παντως !

Σιγά μην πάρει πίτσα και

Σιγά μην πάρει πίτσα και μπύρα για να δει Β Γερμανίας ο άνθρωπος! Αρρωστε, ε άρρωστε! :PPPPP !!!!!

σε ευχαριστω πολυ

σε ευχαριστω πολυ

Πολλα μπραβο.

Αγαπητε τζερμαν συνεχισε να μας χαριζεις τετοια σημεια. Κανεις πολυ καλη δουλεια . Εμεις απλα ακολουθουμε.

Danke

Να σαι καλα ρε Ρουνταρε ! μας τα χαλασε η Νυρεμβεργη αλλα δεν κλαιμε για το σημειο...ηταν τραγικη !!!

Λίγα για πολλά ! (7-8-9.03.2014)

Όμορφες καλημέρες απο το Ρέθυμνο! Ευτυχώς και η Μαινζ και μας έδωσε πίσω το 90 % του μπετ , στις λεπτομέριες το Αννοβερο δεν κατάφερε να αποδράσει με το διπλό που θα μας έδινε ενα καλό ταμείο. Nevermind , πάμε παρακάτω ! Ψιλο καλό το πρόγραμμα στην Γερμανία αυτο το ΣΚ. Αρχικές ματιές - σκέψεις με τις αντιστοιχες αποδόσεις ήταν τα εξής , Χοφενχαιμ (4.33) , Αουγκσμπουργκ (3.50) + οβερ2,5(2.00) , Αννοβερο (3.20) , Ινγκολστατ (3.80) , Μπιλεφελντ οβερ2,5(2.00) , ΦΣΒ οβερ2,5(1.95) , Παντερμπορν (3.10) , Μποχουμ οβερ2,5(2.10) , Κοτμπους (8.50) , Σααρμπρικεν (3.60).

Μετά τα ρεπορτάζ και το ξεδιάλεγμα αποφάσισα να κόψω τα εξής , Αουγκσμπουργκ διότι το 3.10 του διπλού πλέον είναι μικρό στα μάτια μου , καμία αξία. Πάντερμπορν διότι άλλο το 3.10 και άλλο το 2.85 , ίσως γίνει και φαβορί μέχρι το Σάββατο οπότε δεν βρίσκω κάποια αξία. Κότμπους διότι αν σου έχει την Παντερμπορν στο 7.50 μέσα στην Κολωνία νομίζω το 8.50 της Κοτμπους δεν σε ωθεί να ποντάρεις άσχετα αν ηταν λαθος απόδοση της Παντερμπορν και σωστή της Κοτμπους. Αφήνω και το οβερ της Μποχουμ με την Γκρόιτερ επειδή είναι Δευτέρα.

Αναλυτικά αυτά που κράτησα.

Ά Γερμανίας :

Σάλκε - Χοφενχαιμ : Όλα είναι με το μέρος της Χοφενχαιμ , ένα πράγμα με προβλημάτισε όμως σοβαρά ! Στο ματς κυπέλου το διπλό ήταν περίπου στο 6 , τώρα είναι στο 4.20 ! Τότε η Σαλκε ερχόταν απο καλές εμφανίσεις , τώρα προέρχεται απο δυο μεγάλες σφαλίαρες ! Το καλό είναι ότι στην Σάλκε δεν επηρεάστηκαν καθόλου , τις περίμεναν. Θα πάω με την δαιμονισμένη Χοφενχαιμ στο 4.20.

Γκλάντμπαχ - Αουγκσμπουργκ : Αουτσαιντερ το οβερ2,5 , ακόμα και το όβερ3,5 έχει αξια στα μάτια μου ειδικά με τις απουσίες στο κέντρο της Γκλάντμπαχ. Κρατάω ζεστά το οβερ2,5 στο 2.00 !

Αννοβερο - Λεβερκουζεν : Προσωπικά για μένα το παιχνίδι είναι 50 - 50 ! Ο μπουκ μου λεει αουτσαιντερ του 3.20 το Αννοβερο. Θεωρώ λοιπόν οτι υπάρχει αξία στον Άσσο. Η Λεβερκούζεν παραπέει εδώ και καιρό , ψήφος εμπιστοσύνης στον Χιπια αλλά τι να την κάνεις την εμπιστοσύνη αν η ομάδα δεν είναι στα καλά της.

Β΄Γερμανίας :

Ουνιον - Ινγκολστατ : To φετινό πουλέν μου η Ινγκολστατ με βγάζει ασπροπρόσωπο κάνοντας εξαιρετική πορεία μετά το κακό ξεκίνημα. Θα φιλοξενηθεί απο μία ομάδα που δέν παίζει καλά στα τελευταία , κάνει την κοιλίτσα της και απέναντι σε σφιχτές άμυνες έχει πρόβλημα. Πάμε για το 0-1 εκεί πιστέυω θα πάει το μάτς , αξία στο διπλό του 4 !

Αρμίνια - Αουε : Το όβερ στο 2.00 ήταν το πρώτο που πρόσεξα και μου έκανε αίσθηση σε αυτό το μάτς. ΟΚ σαν σημειο μπορεί να πάει καποιος στο διπλό οπως Παντερμπορν και Αιντραχτ αλλά χωρίς παικτική αξία. Κρατάω το οβερ2,5 στο 2,00 , δεν βρίσκω τον λόγο που είναι εκεί το όβερ.

ΦΣΒ - Παουλι : Δεν σταματάνε να σκοράρουν οι δυό τους , το οβερ2,5 στο 1.95 σε τιμή αουτσαίντερ μου μοιάζει καλό.

΄Γ Γερμανίας :

Τσεμνιστερ - Σααρμπρικεν : Μάτς πολύ σημαντικό και για τους δύο , για την Σααρμπρικεν ακόμα πιο σημαντικό ! Ομάδα που έδωσε ένα σωρό λεφτά τον χειμώνα με σκοπό την σωτηρία και μακρινές βλέψεις για του χρόνου...ανοδικές ! Περίμενα αρκετό καιρό γιανα δω πότε θα δέσουν και θα αρχίσουν να παίζουν καλά , πιστεύω έφτασε η στιγμή της να πονταριστεί , ορίμασε θα έλεγα! Διπλό στο 3.80 !

Επιστροφές απο προηγουμενο ΣΚ : 225
Τρέχων υπόλοιπο : 23.125

Trixxie :
Schalke - Hoffenheim : 2ft(4.20)
Hannover - Leverkusen : 1ft(3.20)
Union - Ingohlstadt : 2ft(4.00)
Στην μεγάλη δυάδα 25 μονάδες (χοφεν - ινγκολ)
Στις μικρές δυάδες 40 μονάδες
Στην τριάδα 15 μονάδες
Σύνολο 120 Μονάδες

Τριάδα παρολί :
Μ.Gladbach - Augsburg : over2,5(2.00)
Arminia - Aue : over2,5(2.00)
FSV - St.Pauli : over2,5(1.95)
Συνολική αποδοση τριαδας (7.8) x 105 Μονάδες

Ανοιχτά Μπετ : 225 μονάδες
Νεο υπόλοιπο : 22.900

Υ.Γ. : To οτι δεν παίζω Αιντραχτ και Παντερμπορν δεν σημαίνει οτι δεν ειναι καλά σημεία απλά οι αποδόσεις δεν καλύπτουν προσωπικά εμένα.

Υ.Γ. : Το τρίξξι θα μπορουσε να παιχτεί πατεντ αλλα το πιστεύω το άτιμο !

Καλή τυχη !

Γερμανε ποια ειναι η αποψη

Γερμανε ποια ειναι η αποψη σου για τον ασο της Μαιντς τη Κυριακη με τη Χερτα σε αποδοσεις 2.15;;

φυσιολογικο

Normal φαβορι σε νορμαλ αποδοση , τιποτα το ιδιαιτερο.

Σαν κάτι να υπάρχει στο μενού ! (01.02.03-03-2014)

Καλησπέρα ! Κακό Σαββατοκύριακο πέρασαμε αν και με ένα ακόμα γκολ θα βγαίναμε κερδισμένοι (Αρμινια - Ινγκολστατ). Αυτό το Σαββατοκύριακο προβληματίστηκα αρκετά στο ποιά μάτς θα κόψω και πώς θα παιχτούν.

Αρχικές σκέψεις : Νυρεμβέργη 2 (11.00) , Μαινζ 2 (4.50) , Βέρντερ Χ (3.50) , Αννοβερο 2 (4.20) , Μπραουνσβαιγκ 1 (4.00) , ΦΣΒ 2 (4.50) , Σεν Παουλι Χ (3.40) , Νταρμσταντ οβερ3,5(3.20) , Οσναμπρικ 2 (3.20).

Έκοψα την Μπραουνσβαιγκ , οκ νίκησε το Αμβουργο και μετά με παίχτη παραπάνω δεν κατάφερε να κρατήσει το 0-1 υπέρ της με την Νυρεμβέργη πράγμα που δεν μου δείχνει σταθερότητα. Έκοψα την ΦΣΒ διότι σέβομαι την Γκρόιτερ , έμεινε όρθια με τόσα προβλήματα στην Κολωνία και με την Καρλσρουη δημιούργησε πάνω απο 20 τελικές. Εδώ ίσως ξεφύγει πολύ το σκόρ , οπότε κρατάω ζεστά το οβερ3,5(2.68). Έξω και το διπλό της Οσναμπρικ , άλλο το 3.20 και άλλο το 2.80 το οποίο κυκλοφορεί σήμερα.

Αναλυτικά :

Α Γερμανίας :

Λεβερκούζεν - Μαινζ : Εντελώς αντίθετες οι πορείες τους μετά την επανέναρξη , αν συνεχίσει έτσι η Μαινζ θα γίνει η ευχάριστη έκπληξη του πρωταθλήματος πέραν της Γκλάντμπαχ. Τρομερό κουτσάρισμα απο τον τεχνικό της Μαινζ , καλές λύσεις , η Λεβερ απο την άλλη δείχνει να έχει κολήσει. Το διπλό στο 4.50 !

Βέρντερ Βρέμης - Αμβούργο : Καλές σχέσεις μεταξύ τους αλλά βρίσκονται στα πολύ κάτω τους , ματς πολύ σημαντικό και για τους δύο , πιστεύω κανείς δεν θα ανοιχτεί , θα γίνει κλειστό μάτς και η ισοπαλία στην τιμή που βρίσκεται μου παρακάνει. Χ λοιπόν στο 3.50 !

Αουγκσμπουργκ - Αννοβερο : Δεν είναι το φόρτε της να φτίαχνει παιχνίδι , δυσκολέυεται εκτός και αν βάλει πρώτη γκολ οπότε μετά το πράγμα γίνεται πιο εύκολο , αυτη ειναι η φετινή Αουγκσμπουργκ. Εκεί θα ποντάρει ο τούρκος προπονητής του Αννοβερο , το έκανε καλά με την Βολφσμπουργκ , το έκανε καλα με Γκλαντμπαχ , πιστεύω θα το κάνει καλά και τώρα ! Έχει καλό υλικό το Αννόβερο και έχει και ευνοική παράδοση με Αουγκσμπουργκ. Το διπλό στο 4.20.

Ντορτμουντ - Νυρεμβεργη : Πεισμωμένη η Νυρεμβέργη στον β γύρο , νομίζω αυτό το ματς δεν θέλει τεράστια ανάλυση , είναι ενα φάντασμα το οποίο μπορεί να κάνει την εμφάνιση του. Ενα μικρό ποντάρισμα στο διπλό ειδικά με την απουσία του Ροις και του Μπλαζικόφσκι. Διπλό στο 11 !

Β Γερμανίας :

Γ.Φιρτ - ΦΣΒ : παραπάνω απέκλεισα το διπλό , αλλά κράτησα το οβερ3,5 στο 2.68 , ομάδες που σκοράρουν ακατάπαυστα.

Σεντ Παουλι - Ουνιον Βερολινου : Ντερμπάκι ανατολικής Γερμανίαςμε καλές σχέσεις , βρίσκοντας το Χ στο 3.40 υπάρχει αξία απο την στιγμή που πιστεύω οτι η μια δεν θα θέλει να πληγώσει την άλλη. Χ στο 3.40 !

Γ' Γερμανίας :

Νταρμπστατ - Ντορτμουντ ΙΙ : Επιθετικές ομάδες , χωρίς σκοπιμότητα στο παιχνίδι τους , πιστεύω θα ανοίξει απο νωρίς , ρίσκο το οβερ3,5 στο 3.20.

Επειδή δεν θέλω να ανοιχτώ στο παιχνίδι μου είχα στο μυαλό μου να παιξω μια απο τις δύο δυαδες , μια τα Χ μία τα οβερ ! διαλέγω τα Χ μίας και λείπουν απο το ρεπερτόριο μου :) :)

To παιχνίδι μου :

Μονό αποδεκτό :
Ντορτμουντ - Νυρεμβεργη : 2ft(11.00)
50 μονάδες

Δυάδα :
Βέρντερ Βρέμης - Αμβούργο : Xft(3.50)
Σεντ Παουλι - Ουνιον : Xft(3.40)
Συνολική απόδοση δυάδας (11.90) x 70 μονάδες

Μονά - Δυάδα :
Λεβερκουζεν - Μαινζ : 2ft(4.50)
Αουγκσμπουργκ - Αννοβερο : 2ft(4.20)
Στην Λεβερ --> 50 μονάδες
Στο Αννοβερο --> 60 μονάδες
Στην δυάδα (18.90) x 20 μονάδες

Ανοιχτά μπετς : 250 μονάδες
Νεο υπόλοιπο : 22.900

Καλή τύχη !

Φιλε γερμανε θα ηθελα μια

Φιλε γερμανε θα ηθελα μια αποψη για τα διπλα των Βολφσμπουργκ και Στουτγκαρδης.!!

ριπλαι

Χοφεν - βολφς , απλα δικαιο σετ , δεν εχει αξια καποιο σημειο φανηκε και η μικρη διαφορα στο κυπελλο , η χοφεν αναζηταει εκδικηση! Προσωπικα δεν βλεπω διπλο.

Στουτγκαρδη δεν υπαρχει περιπτωση να ακουμπησω μεχρι να δω σοβαροτητα στο παιχνιδι της , πιστευω δεν εχει νοημα να το κυνηγησεις.

οκ,ευχαριστω german!

οκ,ευχαριστω german!

Σε περιμενα ..

..η αληθεια,για την γνωμη σου περι Μαιντζ,αφου εισαι συμφωνος οκ)))
Μπορει να βαλω και Αννοβερο θα δειξει,να'σαι καλα!)))

Επέμβαση στην Γερμανία!!! :))

Καλημέρα,

1. Την Αλεν πως την "διαβάζουμε". Εβαλε από 2 γκολ στα τρία παιχνίδια της επανέναρξης και μεγάλο διπλό στην Καιζερ ή δέχτηκε γκολ και στα 3 παιχνίδια και πήρε νίκη ανάσα στο θέμα παραμονής? Προς το δεύτερο παω και σε συνδιασμό με την καλή εικόνα της Καρσλουη εκτός στο 2,75 το συζητάμε νομίζω.

2. Γιατί έχει τόσα οβερ η Β Γερμανίας σε απόδοση πάνω από 2? Της Σαντχαουζεν με την 1860 ξεχώρισα στο 2,25!!!

3. Το Αννόβερο μου άρεσε αλλά δεν θα το παίξω γιατί έχω καλύτερα το Σάββατο.. τώρα σε λίγο θα ανεβάσω και εγώ!

1) Αν διαβαζες τις σημειωσεις

1) Αν διαβαζες τις σημειωσεις που σου εδωσα το καλοκαιρι θα ηξερες την απαντηση μου , θεωρω την ααλεν κακη ομαδα και πολυ τυχερη , πιστευω θα πεσει. Αν ειναι σοβαρη η καλρς εχει 2 γκολ ευκολα. Κριτηριο παντως δεν αποτελει η καιζερ...ειναι σε τρομερη πτωση.

2) μαζι σου...δεν στεκει...δες και την νταρμστατ απο γ θα σου αρεσει! Γενικα οι μπουκ δινουν τρομερες ευκαιριεσ στα οβερ στην γερμανια...δες ποσα εχω βρει και σε τι αποδοση απο τον ιουλιο και αυτα που εχασα πως τα εχασα :)

3) εσυ χανεις :))))))

ΕΡΩΤΗΣΗ

Γιωργη αξιζει περισσοτερο το 2πλο της ινγλοσταντ ή το οβερ ;;;

:)

Προφανώς για να αφήνω το διπλό και να κρατάω το οβερ θεωρώ ότι δεν έχει αξία το διπλό , ειδικά ΄τωρα που βρίσκεται σε τιμές φαβορί.

Ποια Μπουντεσλιγκα ?..(21-22-23.02.2014)

Καλησπέρα καλησπέρα ! Το τελευταίο σαββατοκύριακο του Φλεβάρη , οδέυουμε σιγά σιγά προς την Άνοιξη. Στην A΄Γερμανίας μετρημένα κουκιά το πρόγραμμα , κακά ζευγαρώματα με συνέπεια να μην έχω τίποτα. Ως σκέψη έμεινε το διπλό της Χοφενχαιμ όπως και το Χ της Σαλκε. Το ενδιαφέρον σχεδόν αποκλειστικά στην Β΄Γερμανίας , αρχική μου διαλογή ήταν ΦΣΒ 2 , Παντερμπορν 2 , Φορτουνα 2 , Ινγκολστατ 2 και απο οβεράκια Ουνιον , Ινγκολστατ , Κοτμπους. Σβήστηκε το διπλό της Ινγκολστατ καθως θα λείπουν δύο βασικά εργαλεία στην επίθεση , ο Καικούμπι και ο Χάρτμαν και οκ η απόδοση δεν ειναι και αμαν αμαν (2.60). Πετάω έξω και ΦΣΒ λόγο της αφερεγγυότητας της στην αμυντική λειτουργία. Απο την Γ΄κατηγορία Βάκερ 2 και Χάλεσερ 2 , κράτησα μόνο την Βάκερ λόγο ενστίκτου.

Αναλυτικά :

Β' Γερμανίας :

Μοναχο1860 - Παντερμπορν : Αουτσαίντερ η πιο φορμαρισμένη ομάδα σε όλη την Γερμανία πίσω απο Μπαγερν ! Η Μοναχο σκοράρει με το σταγονόμετρο γεγονός που με κάνει ακόμα πιο ζεστό για το διπλό. Επίσης ομάδα που πήρε διπλό μέσα σητν Κολωνία και την Καιζερ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κολώσει μέσα στο Μοναχο...εγώ προσωπικά αν ημουν Μπουκ θα το έδινα 50 -50 ίσως και οριακό φαβορί την Παντερμπορν. Κρατάω το διπλό στο 3.20 !

Μποχουμ - Φορτουνα : Επίσης ένα απο τα πιο value σημεία η Φορτουνα , πώς γίνεται ομάδα με 4-5 (έχω χάσει το μέτρημα) συνεχόμενες σφαλιάρες εντός έδρας να είναι φαβορί απέναντι στην σοβαρή στον δεύτερο γύρο ομάδα μου την Φορτούνα. Κρατάω στο 3.25 το διπλό.

Κότμπους - Αουε : Ματς που η Κοτμπους πρέπει να πάρει , περιμένω ανοιχτό παιχνίδι και το οβερ δίνεται αουτσαίντερ , το κρατάω χωρίς δεύτερη σκέψη. Οβερ στο 2.05.

Μπιλεφελντ - Ινγκολστατ : η Μπιλεφελντ κατεβαίνει χωρίς άμυνα , οχι οτι με την βασική άμυνα δεν θα περνούσε τίποτα αλλα οκ. Ένα γκολ η Ινγκολστατ το έχει και ας δεν παίζουν δύο βασικοί της επιθετικοί. Με την προυπόθεση οτι η Αρμινια θα μπεί επιθετικά , το οβερ στο 2,07 είναι μεγάλο και το κρατάω.

Γ΄Γερμανίας :

Ελφεσμπεργκ - Βακερ Μπουργκχαουζεν : Τρομερά σοβαρή συνεχίζει να είναι η Βακερ και τώρα της δίνεται μεγάλη ευκαιρία να μειώσει την διαφορά απο την ζώνη υποβιβασμού απέναντι στην πρωτάρα που θα έχει το άγχος. Το διπλό στο 3.20.

Το παιχνίδι μου :

Τρέχων υπόλοιπο : 23.400

Δυάδα :
Κοτμπους - Αουε : over2,5(2.05)
Μπιλεφελντ - Ινγκολστατ : over2,5(2.07)
Συνολική απόδοση δυάδας (4.24) x 100 μονάδες

Τρίξξι (2-3 σύστημα) :
Μοναχο1860 - Παντερμπορν : 2ft(3.20)
Ελφεσμπεργκ - Βακερ Μπουργκχαουζερ : 2ft(3.20)
Μποχουμ - Φορτουνα : 2ft(3.25)
Δυάδες απο 40 μονάδες
Τριάδα απο 30 μονάδες
Σύνολο 150 μονάδες

Ανοιχτά μπετς : 250 μονάδες
Νέο υπόλοιπο : 23.150

Καλή τύχη !!!

Φιλε Γερμανε διαβαζω οτι θα

Φιλε Γερμανε διαβαζω οτι θα εχει πολλες απουσιες η αρμινια.Λες να αξιζει ακομα το ρισκο με το over?

Λαμβάνεις ? ...Οβερ2,5 ! (14-15-16.02.2014)

Καλησπέρα , καλησπέρα ! Η Κάιζερ το έβαλε το γκολ που περίμενα αλλα στην παράταση οπότε χωρίς κέρδος μεσοβδόμαδα. Πάμε στα φρέσκα , είχα σταμπάρει εξ αρχής Αννοβερο , Νυρεμβεργη , Σαλκε , Καρλσρουη , Ρεγκενσμπουργκ και Χανσα απο σημεία. Έδιωξα την Νυρεμβέργη λόγο σοβαρών απουσιων αλλα και λόγο απίστευτης σοβαρότητας της Αουγκς , έδιωξα Αννοβερο γιατί με ξενέρωσε με Σάλκε , δεν ήταν καλό , έξω η Ρεγκενσμπουργκ , έξω και η Χανσα. Μείναν δύο σημεία η Σαλκε και η Καλσρουη. Απο Οβερ είχα σημειώσει 4 , την Χερτα , την ΦΣΒ , την Ουντερχαχινγκ και την Λαιπτσικ. Κόπηκε το ΦΣΒ , λογο κρισιμοτητας του ματς και απουσίας του Καπλανι.

Α' Γερμανίας

Λεβερκούζεν - Σάλκε : Μέσα στην μετριότητα η Λέβερ , φάνηκε και στο κύπελλο αυτό , απο την άλλη η Σάλκε μπορεί να μην βγάζει μάτια αλλα δείχνει σοβαρή και της δίνεται χρυσή ευκαιρία να μειώσει την διαφορά απο την Λεβερκούζεν. Στο 3.50 το διπλό.

Χέρτα - Βολφσμπουργκ : Δέν βρίσκω τον λόγο για τον οποίο το οβερ να είναι αουτσαιντερ !! ειδικά τώρα που θα λείπει και ο Ναλντο. Στο 1.95 κρατάω ζεστά το οβερ.

Β' Γερμανίας

Γκροιτερ Φιρτ - Καλσρουη : 2ος με 4ο και το διπλό στο 4,50 ! Σε καμία περίπτωση δεν είναι για τόσο η Καλσρουη που εκτός μπορεί και παίζει καλύτερα την τακτική του Πολωνού προπονητή της.

Γ΄ Γερμανίας

Σααρμπρίκεν - Ουντερχανινγκ : Η Σααρμπρικεν ετσι οπως είναι η κατάσταση μόνο να επιτεθεί μπορεί ωστέ να καλύψει την διαφορά για να σωθεί. Περιμένω ανοιχτό παιχνίδι , το οβερ2,5 στο 2.10.

Λαιπτσικ - Βεχεν : Απο τις λίγες ομάδες που παίζουν ανοιχτά εντός εκτός. Το οβερ2,5 στο 2.05 μου φαίνεται υπερβολικότατο , το είχα για 1,75 περίπου. Χωρίς τους δυο βασικούς τερματοφύλακες η Λαιπτσικ.

Αρχική Καβα : 20.000
Τρέχων υπόλοιπο : 23.500

Μονά και Δυάδα :
Γ.Φιρτ - Καλσρουη : 2ft(4,50)
Λεβερκουζεν - Σαλκε : 2ft(3.50)
Η Σαλκε 80 μονάδες
Η Φιρτ 50 μονάδες
Η Δυαδα (15.75) x 20 μονάδες

Παρολί τριάδα :
Σααρμπρίκεν - Ουντερχαχινγκ : over2,5(2.10)
Λαιπτσικ - Βεχεν : over2,5(2.05)
Χερτα - Βολφσμπουργκ : over2,5(1.95)
Συνολική απόδοση τριάδας (8.40) x 150 μονάδες

Ανοιχτά μπετς : 300 μονάδες
Νέο υπόλοιπο : 23.200

Καλή τύχη !

Καλη βδομαδα τζερμαν

Μπραβο ρε τζερμαν. Συνεχισε την καλη δουλεια που κανεις. Μας δινεις πολυτιμη βοηθεια στο δρομο του ταμειου.

:D :D

Να σαι καλα Ρουνταρεεε !

Update 16-02-2014

Αρχική Καβα : 20.000
Προηγουμενο υπολοιπο : 23.200
Επιστροφές απο 15-02 : 280
Nεο υπολοιπο : 23.480

Παρολί :
Χερτα - Βολφσμπουργκ : over2,5(2.00)
Λαιπτσικ - Βεχεν : over2,5(2.05)
Αουγκσμπουργκ - Νυρεμβεργη : over2,5(1.90)
Συνολική απόδοση τριάδας (7.79) χ 80 μονάδες

Υ.Γ. : αν δεν έβρισκα αξία στο οβερ της Νυρεμβέργης δεν θα γινόταν το update.

Υ.Γ.2 : αν δεν επέστρεφε μονάδες η μεγάλη Σάλκε δεν θα έπαιζα καν.